“Zimny chirurg” Max Czornyj

“Zimny chirurg” Max Czornyj

“Zimny chirurg” Max Czornyj

Czy ktoś z Was, zastanawiał się kiedykolwiek, jacy ludzie nas otaczają? Ile tych z pozoru perfekcyjnie ułożonych, mających wspaniałe życie osób, ma jakieś drugie, lepsze bądź gorsze oblicze? Każdy ma coś za uszami… Książka, o której dziś będzie mowa, przedstawia na pozór przykładnego człowieka, który finalnie okazuje się kompletnym świrem. Dość okrutna dewiacja to drugie “ja” bohatera książki TaniaKsiazka – Zimny chirurg, którą wydał Max Czornyj. Obrzydzająca i paskudna treść ochłonie Cię bez reszty, a dreszcz na plecach masz gwarantowany jak w banku!

Edmund… zwyczajny?

Fabuła “Zimnego chirurga” opiera się o życie mężczyzny, który w książce nazywa się Edmund Kolanowski. Edmund wiedzie spokojne życie, niczym nie wyróżnia się z tłumu.. Ma dom, żonę i dzieci, żyje w zgodzie z sąsiadami. Nic nie wskazuje na to, aby można mu coś zarzucić. Na pierwszy rzut oka to  zwykły i spokojny gość. Niestety ta zwyczajność jest tylko otoczką, mającą na celu zmylenie wszystkich wokół, bowiem Edmund ma bardzo, ale to bardzo paskudne hobby. Nie będzie tu mowy o hodowli szczurów, jadowitych węży czy pająków. Nasz bohater kocha mordować. Co jakiś czas w mężczyźnie budzi się chęć mordu, a zbrodnie nie są przypadkowe. Obiektem zainteresowania są bowiem kobiety, im bardziej martwe i zimniejsze tym lepiej.

Uniesienie

Zagłębiając się w lekturę, dowiadujemy się, że skrzywienie psychiczne bohatera towarzyszy mu już od najmłodszych lat. Aby dostarczyć sobie “wrażeń” od młodości Edmund podkradał kobiecą bieliznę, która miała trafić do prania, a finalnie była obiektem jego uniesień. w późniejszych latach życia kobieca bielizna to już mały pikuś. Największym seksualnym uniesieniem są martwe kobiety. Wstrętna dewiacja nie kończy się tylko na tym, że bohater jest seksualnie nakręcony przy zwłokach. Jeszcze więcej frajdy sprawia mu zabawa w chirurga i każdą zamordowaną przez siebie kobietę, z uporem maniaka pozbawia piersi oraz narządów płciowych. Tak oto przekonaliśmy się, że Edmund nie jest zwyczajny. Jest nekrofilem mordercą. Dosięga go jednak wymiar sprawiedliwości, a kara jest bezwzględna. Za swe zbrodnie zostaje mu wymierzona sroga kara, nic nie tłumaczy mężczyzny z jego chorych postępków. Ma on zostać stracony na szubienicy.

Książka wciąga od pierwszych stron do tego stopnia, że z wypiekami na twarzy czeka się na kolejną przeczytaną stronę. Mimo, że fabuła jest dramatyczna przedstawia historię opartą o niestety autentyczne fakty. Jak widać, nie każdy jest normalny…

Książka zdjęcie z freepik - pl.freepik.com